Je načase dát si pohoff!

18.04.2016

I když se říká, že práce šlechtí, každý z nás by si měl čas od času najít chvilku pro sebe. Prostě hodit všechny starosti za hlavu, na nic nemyslet a užít si zasloužený relax. Jenže ono to není jen tak, že ano? Naše „odpočinkové“ plány nám často nevychází, protože naše okolí po nás neustále něco vyžaduje. Všechno je „hořák“ a člověk se jen tak nezastaví. My jsme se proto rozhodli vzít odpočinek do vlastních rukou a poslat vás na nezapomenutelný víkend mimo civilizaci.

Dostaneme vás na místo, kde zapomenete na všechny ruchy velkoměsta, šedivé paneláky nebo neodbytné pracovní schůze. Pošleme vás do srdce přírody, kde se budete starat maximálně o to, jestli si dát propečenou krkovičku nebo křupavé stehýnko. Poznáte PE-POff! Místo, kde budete moci v klidu vypnout a dát si konečně pohoff.

Kde to všechno začíná? No přece na naší stránce, kde se dozvíte, jak se zapojit do soutěže. PE-POff za to stojí! Abyste byli trochu v obraze, tak vám tohle úžasné místo trochu přiblížíme.

shutterstock_347767937

Váš nezapomenutelný víkend začne v úžasné chatě daleko od městkých ruchů. V klidu se ubytujete, hodíte starosti za hlavu a pohoda může začít… Nebojte se, nuda to rozhodně nebude! Připravili jsme pro vás totiž skvělý program, díky kterému se konečně odreagujete.

PE-POff navštíví i osoby pozoruhodných talentů, aby vám váš pobyt maximálně zpříjemnily. Jednou z nich bude profesionál na grilování, který vám nejen připraví to nejlepší maso i zeleninu, ale také vás zasvětí do osvědčených grilovacích technik, kterými budete moct oslnit svou rodinu nebo přátele. Grilování tady zkrátka nesmí chybět!

Mezi návštěvníky se zařadí i mistři ohně se svou fantastickou ohňovou show, kteří vám ukáží, jak moc jsou zapálení do toho, co dělají. Zkrátka si v klidu posedíte u ohně a do nebe budou šlechat plameny. No řekněte sami, nezní to skvěle?!

To ale ještě není všechno. Milovníci divočiny a vášniví cestovatelé POZOR! Na vás čeká nezapomenutelný kurz, který vás provede několika základními kroky, jak přežít v opravdové divočině. Dozvíte se, jak si poradit v nečekaných situacích, ve kterých může jít o život.

shutterstock_316467362_2

Ať už vás příroda láká nebo ne, určitě si odpočinete a poznáte něco nového. PE-POff už čeká jen a jen na vás, tak si dejte konečně pohoff a v klidu vypněte.

Nenechte si uniknout nové články