Soutěž PE-POff

26.07.2016

Taky občas máte pocit, že máte všeho nad hlavu a potřebujete vypnout a dopřát si pořádný odpočinek? Nejste sami. Právě proto PE-PO uspořádalo pro své fanoušky soutěž, kde byl hlavní výhrou tzv. PE-POff. Tedy víkend na místě, kde bylo možné zapomenout na všechny starosti , vyčistit si hlavu a alespoň na chvíli zapomenout na okolní svět.

Do soutěže se zapojilo mnoho z vás a vybrat ze zaslaných fotografií ty nejlepší byl opravdu nelehký úkol. Po dlouhém zvažování bylo nakonec vybráno celkem 15 výherců, kteří v doprovodu svých nejbližších navštívili jeden z nejkrásnějších statků v Podlesí a strávili tak s námi tři báječné víkendy.

Pro výherce byl připravený bohatý program. Po pátečním příjezdu čekala hosty večeře a co jiného než posezení u táboráku s kytarou. Zavzpomínání na bezstarostná školní léta potěšilo všechny přítomné. Pak rychle na kutě, aby byli všichni svěží na nadcházející den.

Sobota se nesla v duchu zábavy. Po dopolední relaxu a vydatném obědě následovat kurz přežití. A ne ledajaký. Každý si mohl vyzkoušet a osvojit základní techniky přežití v divočině. Nikdy totiž nevíte, co vás může potkat. Navíc, trocha toho zdravého adrenalinu nikdy neuškodí.

Pe_Poff_20160611_0072-2

Na PE-POffu samozřejmě nemohlo chybět opékání buřtů a pořádná grilovačka. Mistr na slovo vzatý připravil pro všechny dokonalou hostinu a nezapomněl jim ani ukázat, jak si podobnou dobrotu dopřát i doma. Nesmíme zapomenout ani na zlatý hřeb celého víkendu. Tím byla ohňová show. Ta dodala celému pobytu parádní jiskru.

IMG_4192

Všechno hezké ale jednou skončí. Náš víkend skončil nedělní snídaní. Ale věříme, že si naši účastníci pořádně odpočinuly a zavedou takové víkendy i do svého běžného život. Odpočívat je přeci fajn.

IMG_4064

Nenechte si uniknout nové články